motoger

Wał korbowy Suzuki Samurai

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Wał korbowy Suzuki Samurai
Wał korbowy Suzuki Samurai
Wał korbowy Suzuki Samurai
Wał korbowy Suzuki Samurai
Wał korbowy Suzuki Samurai
Wał korbowy Suzuki Samurai
Wał korbowy Suzuki Samurai
Wał korbowy Suzuki Samurai
Wał korbowy Suzuki Samurai
Wał korbowy Suzuki Samurai

Sprzedawcy części do Suzuki Samurai:

giełda części
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
moto2
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
auto części słomczyn
auto części gliwice
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
części używane poznań
części moto2
giełda części śląsk
części używane opel
gielda czesci
części szrot samochodowy
auto części
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
auto części warszawa
auto szrot
giełda części słomczyn
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
części używane amerykańskie

Cena Wał korbowy Suzuki Samurai Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Suzuki Samurai możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Wał korbowy. Części samochodowe w kategorii Silnik. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2025-01-16 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2025-02-08 - numer oferty 31303831. Część używana Wał korbowy do Suzuki Samurai i wstawiona została do taniej sprzedaży. Wystawiający ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Wał korbowy Suzuki Samurai 2.0 1998 kombi. Tanio Wał korbowy Suzuki Samurai 2.0 1998 kombi. Samochód ten posiada pojemność silnika 2.0 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2001. Kasta tego samochodu to kombi i jest to auto producenta Suzuki. Ten model Samurai wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard, 1983, SJ500, santana, Santana, Samurai.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem wał korbowy . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Suzuki Samurai. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Suzuki Samurai. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Dowiedziałem się od kolegi że Suzuki Samurai W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Suzuki Samurai bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Suzuki Samurai. Więc uwielbiam swój samochód. Czytałem na forum jak samemu wymienić wał korbowy do Samurai. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma wał korbowy. Poszukałem wał korbowy na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zadzwoniłem do motoger.pl i kupiłem wał korbowy do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Suzuki Samurai. No to pięknie, wspaniałe, szukamy wał korbowy. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Suzuki Samurai. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu wał korbowy w Suzuki Samurai. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę wał korbowy do Suzuki Samurai. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na motoger i kupiłem tanio wał korbowy. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo wał korbowy. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Suzuki Samurai na części.  


KONTAKT

tanio Wał korbowy Suzuki Samurai

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Wał korbowy Suzuki Samurai
Wał korbowy Suzuki Samurai Wał korbowy Suzuki Samurai
Copyright © 2025. MOTOGER.pl